Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania za odzyskanie samochodu

Data publikacji 30.10.2020

Do Komendy Miejskiej Policji w Lublinie wpłynęły podziękowania dla policjantów z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu. Mieszkańcy Lublina docenili profesjonalizm i szybkość działań podjętych przez funkcjonariuszy. Ich efektem było zatrzymanie sprawców i odzyskanie skradzionego samochodu.

Nad sprawą kradzieży audi z osiedla Felin pracowali policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Prowadzone działania doprowadziły do odzyskania samochodu na terenie powiatu chełmskiego. Pojazd został zatrzymany podczas kontroli drogowej. Jak się okazało, poruszał się nim paser, który nie był bezpośrednio związany z kradzieżą. Czynności operacyjne prowadzone przez lubelskich policjantów jednak szybko pozwoliły ustalić i zatrzymać sprawców kradzieży.

Jako pierwsza w ręce policjantów zajmujących się przestępczością samochodową wpadła 31-latka. We wtorek, 27.10.2020 r., zatrzymany został 26-latek, który jak się okazało jest recydywistą. Oboje usłyszeli zarzuty związane z kradzieżą pojazdu. Wczoraj, 29.10.2020 r., sąd tymczasowo aresztował 26-letniego mężczyznę na okres 3 miesięcy.

Praca i zaangażowanie lubelskich policjantów zostały zauważone przez właścicieli odzyskanego samochodu. Mieszkańcy Lublina w podziękowaniach złożonych na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Lublinie, zwracają uwagę na wzorową postawę oraz natychmiastowe podjęcie działań zmierzających do odzyskania samochodu.

(KWP w Lublinie/ mw)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony