Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wjechał samochodem w dom

Data publikacji 02.11.2020

W budynek, w którym przebywał dziadek z dwojgiem wnucząt, nagle wjechał samochód osobowy. Do zdarzenia doszło w miejscowości Świeciechów Duży, w gminie Annopol. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 30-letni kierujący volvo był trzeźwy. Najprawdopodobniej zasnął za kierownicą.

Dyżurny kraśnickiej Policji w sobotę, 31.10.2020 r., po godzinie 16:00, otrzymał informację z Centrum Powiadamiania Ratunkowego, że na terenie jednej z miejscowości w gminie Annopol samochód osobowy marki Volvo uderzył przodem w dom, przebił się przez ścianę i zawisł w pomieszczeniu kuchennym. Przybyli na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że przyczyną tego zdarzenia mogło być zaśnięcie kierującego volvo. Domownicy na szczęście byli w drugim pomieszczeniu.

Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia. Wezwany na miejsce Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego nakazał mieszkańcom opuszczenie budynku, gdyż uszkodzona została instalacja elektryczna i wodociągowa, w związku z tym do czasu naprawy będą mieszkać u krewnych. 30-letni kierowca był trzeźwy, opuścił pojazd o własnych siłach i nie odniósł żadnych obrażeń. Mundurowi z Komisariatu Policji w Annopolu ustalą w prowadzonym postępowaniu czy wydarzenie to mogło spowodować powszechne niebezpieczeństwo zagrożenia życia i zdrowia.

(KWP w Lublinie)

Powrót na górę strony