Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali skradzionego sportowego mustanga

Data publikacji 05.11.2020

Wartego ponad 160 tys. zł forda mustanga odzyskali sokołowscy policjanci. Auto zostało skradzione na terenie Warszawy. Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn (36-43 lata). Wszyscy usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Grozi im do 10 lat więzienia.

Sokołowscy policjanci zostali poinformowani, że na terenie Warszawy doszło do kradzieży sportowego mustanga o wartości 160 tys. złotych. Auto wcześniej zostało wypożyczone z wypożyczalni samochodów w Dąbrowie Górniczej.

Bardzo szybko ustalono, że auto może znajdować się na terenie powiatu sokołowskiego. Podjęte szybkie i dynamiczne działania pozwoliły na odzyskanie skradzionego pojazdu oraz zatrzymanie trzech mężczyzn podejrzanych o jego kradzież.

Na terenie gospodarstwa rolnego, w jednym z budynków gospodarczych, policjanci zastali dwóch mężczyzn w trakcie demontażu elementów pojazdu. Mężczyźni byli zaskoczeni widokiem funkcjonariuszy. Dwóch mężczyzn, którzy rozkręcali pojazd oraz właściciel posesji zostali zatrzymani. Wszyscy usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Autor: asp. Jakub Więsak

Powrót na górę strony