Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Potrzebna pomoc dla Agaty Paciorek

Data publikacji 03.11.2020

Zwracamy się z serdeczną prośbą o wsparcie finansowe na rzecz naszej koleżanki Agaty Paciorek, u której stwierdzono raka piersi. Leki, które potrzebne są na podjęcie leczenia immunologicznego z chemioterapią nie są refundowane. Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą pomoc.

35-letnia Agata Paciorek, wyjątkowa kobieta matka dwóch synów: 6 - letniego Mikołaja i 8 - letniego Marcelego. Na co dzień pracownik Wydziału Kontroli Komendy Stołecznej Policji. Dziś walczy z przebiegłą i niebezpieczną chorobą - nowotworem piersi. Mimo zastosowania silnej chemii, rak nie ustępuje i daje przerzuty. Dla Agaty pozostaje nadzieja poprzez wdrożenie terapii leczenia immunologicznego. Połączenie leczenia immunologicznego z chemioterapią jest skuteczną metodą walki z nowotworem. Terapia ma zastosowanie w 25 krajach europejskich.

Lekarz prowadzący Agaty wystąpił o refundację leczenia do Ministerstwa Zdrowia, natomiast odpowiedź  była negatywna. Planowany okres leczenia Agaty to pół roku - to wersja optymistyczna. Potrzebne jest zastosowanie dwóch leków : Abraxane (32 fiolki): koszt 33 510,60 zł oraz Tecentriq (12 fiolek) : koszt 182 669,52 zł. Całkowity koszt leczenia z uwzględnieniem pobytu w szpitalu wynosi około 230 000 złotych.

Wspierana przez rodzinę, bliskich, przyjaciół oraz kolegów i koleżanki z pracy, potrzebuje również wsparcia finansowego, niezbędnego do realizacji terapii, będącej dla niej ostatnią szansą. Pomóżmy Agacie wrócić do zdrowia.

Każdy może pomóc, wpłacając dowolną kwotę.

https://zrzutka.pl/zk7ebu

 

Powrót na górę strony