Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Jeździjmy z głową, a nie z głupotą

Data publikacji 06.11.2020

Prezentujemy kolejny materiał filmowy z kampanii "Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka”. Dzisiaj niebezpieczne zachowania na drodze komentuje Krzysztof "Jankes" Jankowski - znany prezenter radia ESKA. Liczymy na dalsze udostępnianie prezentowanych filmów z nadzieją, że głos znanej osoby utkwi w pamięci odbiorcy i wpłynie na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

”Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka” – to kampania promująca bezpieczeństwo na drogach, w której osobowości ze świata sportu, muzyki, kabaretu i mediów, komentują filmy ukazujące niebezpieczne sytuacje drogowe.

Tym razem niebezpieczne zachowanie na drodze komentuje Krzysztof "Jankes" Jankowski, znany prezenter radia ESKA. Radiowiec, komentuje zachowanie kierowcy auta, który tuż przed rozwidleniem jezdni, wjechał bezpośrednio przed prawidłowo jadący samochód, omal nie doprowadzając do zderzenia. Jankes wyraził przekonanie, że gdyby on tak jeździł na antenie radiowej, straciłby pracę po pierwszym programie.

Liczymy na dalsze udostępnianie z nadzieją, że komentarz znanej osoby, dotyczący nagannego zachowania kierowców, utkwi w pamięci odbiorcy na tyle, że w przyszłości on sam powstrzyma się od manewrów, które pomimo pozornego przekonania, że przyspieszą nieco dotarcie do celu, w rzeczywistości powodują bezpośrednie zagrożenie bezpieczeństwa na drodze.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 17.88 MB)

Nagranie audio Audiodeskrypcja filmu

Opis nagrania: Plik z audiodeskrypcją filmu

Pobierz plik Audiodeskrypcja filmu (format mp3 - rozmiar 531.98 KB)

Powrót na górę strony