Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla policjantów od jednego z mieszkańców

Data publikacji 10.11.2020

Do Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu wpłynęły podziękowania dla policjantów kryminalnych z Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy od jednego z mieszkańców za bardzo dobrze przeprowadzoną akcję odzyskania skradzionego samochodu. Dzięki sprawnej współpracy policjantów z kilku komend pojazd został namierzony przez policjantów już 3 godziny po kradzieży i odnalazł się w województwie małopolskim.

Auto marki BMW X5 skradziono kilka dni temu w nocy z terenu Trzebnicy. Tamtejsi kryminalni już po 3 godzinach wiedzieli, gdzie pojazd się znajduje. Dzięki sprawnej współpracy z innymi komendami na terenie Polski, namierzyli samochód ponad 350 km dalej, w województwie małopolskim. Pojazd odzyskano i wrócił on już do właściciela. Zatrzymano też sprawcę tej kradzieży, 23-letniego mieszkańca miasta, który w tej sprawie usłyszał zarzuty.

Właściciel odzyskanego samochodu napisał podziękowania do Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu dla całego Wydziału Kryminalnego KPP w Trzebnicy za bardzo dobrze przeprowadzoną akcję odzyskania jego auta i tak szybki szczęśliwy finał.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Powrót na górę strony