Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań 52-latka

Data publikacji 13.11.2020

Policjanci z Krapkowic i Opola odnaleźli mężczyznę, który opuścił dom grożąc, że targnie się na swoje życie. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Już po godzinie odnaleźli zaginionego 52-latka. Szybkie działanie służb zapobiegło tragedii. Mężczyzna trafił do szpitala. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Tydzień temu, 06.11.2020 r., około 16:30, dyżurny krapkowickiej komendy odebrał niepokojące zgłoszenie. Z przekazanych informacji wynikało, że 52-letni mężczyzna się okaleczył, a następnie opuścił dom grożąc, że popełni samobójstwo. Pod wskazany adres dyżurny natychmiast wysłał policyjny patrol.

Zaalarmowani funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Do akcji poszukiwawczej zaangażowane zostały policyjne patrole będące w służbie. Dodatkowo na miejsce skierowany został policyjny przewodnik z psem służbowym z Komendy Miejskiej Policji w Opolu oraz 3 jednostki OSP. Mundurowi sprawdzali przyległe ulice, pustostany oraz pola. Skontrolowali również przyległe miejscowości.

Na szczęście, wszystko dobrze się skończyło. Już po godzinie od otrzymania zgłoszenia, mężczyzna został odnaleziony. Wypatrzyli go funkcjonariusze, którzy sprawdzali teren w pobliżu miejsca zamieszkania zaginionego. Policjanci udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy przedmedycznej. Mieszkaniec powiatu krapkowickiego trafił do szpitala. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

(KWP w Opolu / mw)

Powrót na górę strony