Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek w Gościeradowie. Nie żyje dwóch 19-latków

Data publikacji 15.11.2020

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj w nocy na drodze krajowej numer 74. W miejscowości Gościeradów Folwark 19-letni kierujący samochodem marki Audi na łuku zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniosło dwóch 19-letnich pasażerów. Natomiast kierowca z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do wypadku doszło dzisiaj w nocy około godziny 2:00 na drodze krajowej numer 74 w miejscowości Gościeradów Folwark. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy będących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi A3 jadąc prawdopodobnie z dużą prędkością na łuku drogi zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku odniesionych obrażeń dwóch 19-letnich mieszkańców gminy Gościeradów, którzy byli pasażerami zmarło na miejscu zdarzenia. Natomiast kierujący pojazdem, również 19-letni mieszkaniec gminy Gościeradów z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Od młodego kierowcy została pobrana krew w celu sprawdzenia jego stanu trzeźwości.

Teraz policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku. Apelujemy o zachowanie rozwagi i ostrożności na drodze oraz o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

młodszy aspirant Kamil Karbowniczek

  • rozbity samochód w rowie, w tle widać drzewo i radiowóz
  • rozbity samochód w rowie, w tle widać drzewo i radiowóz
  • rozbity samochód w rowie, w tle widać drzewo i radiowóz
Powrót na górę strony