Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Na wieczną służbę odszedł nasz kolega asp. Marcin Opoński

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że po ciężkiej walce z chorobą zmarł nasz kolega asp. Marcin Opoński policjant Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Miał zaledwie 41 lat. Pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i przyjaciół. Komendant Główny Policji, kierownictwo warmińsko-mazurskiej Policji, Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Olsztynie, koledzy i koleżanki funkcjonariusza łączą się w bólu z pogrążonymi w żałobie bliskimi.

Asp. Marcin Opoński służył w Policji od 14 lat. Od początku związany był z Komendą Miejską Policji w Olsztynie, pełnił służbę w Wydziale Ruchu Drogowego. Po ciężkiej walce z chorobą odszedł w sobotę, 21.11.2020 r., na wieczną służbę. W swoim przedwcześnie zakończonym życiu dał się poznać jako człowiek ciepły, życzliwy i uśmiechnięty. Był także wspaniałym towarzyszem w codziennej służbie. Zawsze można było na niego liczyć w kwestiach służbowych, jak i prywatnych. Przeszkolił wielu młodych policjantów, którzy stawiali pierwsze kroki na początku drogi służbowej. Pamięć o nim w naszych sercach pozostanie na zawsze. W tym trudnym czasie jesteśmy myślami przy jego bliskich, przede wszystkim przy dwóch córkach w wieku 10 i 13 lat.

W imieniu Komendanta Głównego Policji, kierownictwa warmińsko-mazurskiej Policji, Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów w Olsztynie, a w szczegolności kierownictwa, policjantów i pracowników Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, jego najbliższym i przyjaciołom składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Rodzina policjanta zostanie objęta opieką psychologa KWP. Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie uruchomił specjale konto, przez które można przekazać wsparcie jego rodzinie. Szczegóły znajdują się na stronie NSZZ Policjantów Warmińsko - Mazurskiego Zarządu Wojewódzkiego ►

Cześć Jego pamięci!

Powrót na górę strony