Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Po ciężkiej chorobie związanej z COVID-19 zmarł asp. szt. Robert Marchelak

Data publikacji 24.11.2020

Pogrążeni w głębokim smutku zawiadamiamy, że w dniu 23 listopada 2020 roku w następstwie powikłań związanych z COVID-19 zmarł nasz kolega asp. szt. Robert Marchelak. Będziński policjant pozostawił pogrążoną w żalu rodzinę oraz przyjaciół. W imieniu Komendanta Głównego Policji, kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych KPP w Będzinie, jego najbliższym i przyjaciołom składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Wczoraj (23.11.2020 r.) po ciężkiej chorobie, w następstwie powikłań wywołanych przez COVID-19 zmarł nasz Kolega i Przyjaciel aspirant sztabowy Robert Marchelak.

Policjant od początku swojej kariery trwającej 29 lat związany był z Komendą Powiatową Policji w Będzinie. Początkowo pełnił służbę w Komisariacie Policji w Wojkowicach, by od 1999 roku kontynuować ją w Wydziale Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Będzinie. Od 20 lat aspirant sztabowy Robert Marchelak pełnił służbę w Zespole Techniki Kryminalistycznej.

Jako technik kryminalistyki Robert dał się poznać jako profesjonalista posiadający bogatą wiedzę i duże doświadczenie zawodowe. Nigdy nie odmawiał pomocy, aktywnie wspierając młodszych kolegów stawiających pierwsze kroki w trudnej i wymagającej służbie techniki kryminalistycznej. Robert na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako ciepły, uśmiechniętego i pogodny kolega.

Aspirant sztabowy Robert Marchelak miał 53 lata, pozostawił pogrążonych w smutku żonę oraz syna i córkę. Nabożeństwo żałobne odbędzie się w dniu 26 listopada 2020 roku o godzinie 12.00 w Kaplicy pod wezwaniem Św. Tomasza na Cmentarzu Parafii Św. Trójcy na będzińskim wzgórzu zamkowym.

Komendant Główny Policji, kierownictwo, policjanci i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Będzinie łączą się w bólu z bliskimi, składając wyrazy głębokiego współczucia.

Cześć Jego pamięci!

(KWP w Katowicach / mk)

Powrót na górę strony