Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Włączyliśmy się do akcji "Szlachetna Paczka"

Data publikacji 12.12.2020

Kierownictwo opolskiej Policji oraz policjanci i pracownicy cywilni Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu i Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Opolu, po raz kolejny włączyli się w akcję "Szlachetna Paczka". Tym razem pomogliśmy jednej z rodzin w powiecie brzeskim. Sprzęt gospodarstwa domowego, laptop, artykuły szkolne oraz ubrania to tylko niektóre rzeczy, jakie trafiły do potrzebującej rodziny. Z uwagi na zasady bezpieczeństwa związane z pandemią, nie mogliśmy wręczyć prezentów osobiście. Mamy jednak nadzieję, że podobnie jak w latach ubiegłych, przyniosą one dużo miłych wzruszeń i radości.

Już po raz piąty funkcjonariusze i pracownicy cywilni Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu  przy wsparciu policjantów z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Opolu przygotowali kilkadziesiąt prezentów z darami w ramach "Szlachetnej Paczki". Pomimo stanu epidemii, zbiórka pieniędzy wśród policjantów i pracowników cywilnych przebiegła sprawnie. Dzięki temu mogliśmy kupić potrzebne rodzinie rzeczy oraz miłe podarunki.

W poprzednich odsłonach akcji zawitaliśmy do powiatu nyskiego, głubczyckiego, prudnickiego i kędzierzyńsko-kozielskiego. Pomagaliśmy  między innymi starszej kobiecie czy też ojcu samotnie wychowującemu czworo dzieci. Tym razem ze świąteczną pomocą dotarliśmy do samotnej matki z dzieckiem z powiatu brzeskiego.

Dzięki zbiórce przeprowadzonej wśród policjantów i pracowników cywilnych Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu oraz Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Opolu mogliśmy podarować sprzęt gospodarstwa domowego, laptop, artykuły szkolne, ubrania, artykuły chemiczne i przemysłowe. Nie zapomnieliśmy również o miłych upominkach. Pracownicy i funkcjonariusze zapakowali zakupione rzeczy w kolorowe paczki, które zostały przekazane do sztabu akcji. Z uwagi na zasady bezpieczeństwa związane z pandemią, nie mogliśmy wręczyć prezentów osobiście. Mamy jednak nadzieję, że podobnie jak w latach ubiegłych, przyniosą one dużo miłych wzruszeń i radości.

Wszystkim tym, którzy włączyli się by pomóc, serdecznie dziękujemy!

logo akcji szlachetna paczka

  • 2 policjantów pakuje prezenty
  • paczki w pokoju
  • 2 policjantów pakuje prezenty
  • policjant i pracownica cywilna pakują prezenty
  • komendant wraz z pracowniczą cywilną pakują prezenty
  • komendant wraz z pracowniczą cywilną pakują prezenty
  • policjanci wręczają paczki przedstawicielom akcji szlachetna paczka. w tle choinka
  • policjanci wręczają paczki przedstawicielom akcji szlachetna paczka. w tle choinka
  • policjanci wręczają paczki przedstawicielom akcji szlachetna paczka. w tle choinka

Opis filmu: deskrypcja w załączniku

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 6.29 MB)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony