Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kilkadziesiąt minut po zgłoszeniu policjanci z Boguszowa-Gorc odnaleźli zaginionego seniora

Data publikacji 11.12.2020

Kilkadziesiąt minut trwały poszukiwania seniora, który wczoraj nad ranem wyszedł z domu i do momentu zgłoszenia przez najbliższą rodzinę tego faktu policjantom - nie wrócił do miejsca zamieszkania. Mężczyznę odnaleźli w kompleksie leśnym w Boguszowie-Gorcach miejscowi funkcjonariusze. Na szczęście starszemu mężczyźnie nic poważnego się nie stało i bezpiecznie wrócił pod opiekę rodziny.

Będący w służbie funkcjonariusze z Boguszowa-Gorc niezwłocznie po otrzymaniu danych personalnych zaginionego mężczyzny oraz jego rysopisu rozpoczęli poszukiwania. Podczas prowadzonych działań mundurowi ustalili, że 81-latek z ul. Kosynierów mógł pójść do pobliskiego lasu na grzyby, dlatego też metr po metrze przeczesywali kompleks leśny. Działania przyniosły pozytywny efekt i już po kilkudziesięciu minutach od zgłoszenia senior został przez mundurowych odnaleziony.

Mężczyzna, pomimo swojego sędziwego wieku, na szczęście nie potrzebował pomocy medycznej. Funkcjonariusze przewieźli 81-latka do miejsca zamieszkania i przekazali pod opiekę członków zaniepokojonej rodziny. Szybko przeprowadzone i pozytywnie zakończone poszukiwania osoby zaginionej wykonywane na terenie powiatu wałbrzyskiego to wielka satysfakcja dla funkcjonariuszy z Boguszowa-Gorc.

(KWP we Wrocławiu/js)

Powrót na górę strony