Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szlachetna Paczka od leżajskiej Policji

Data publikacji 14.12.2020

Jak co roku, policjanci i pracownicy cywilni z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku zaangażowali się w ogólnopolską akcję „Szlachetna Paczka”. Prezenty trafiły do jednej z potrzebujących rodzin z terenu powiatu leżajskiego.

Całej akcji przyświecał jeden cel, zorganizowanie pomocy rodzinie potrzebującej, znajdującej się w ciężkiej sytuacji materialnej, a jednocześnie podejmującej wszelkiego rodzaju działania w celu zmiany swojego trudnego położenia.

Policjanci i pracownicy cywilni z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku, Komisariatu Policji w Nowej Sarzynie, zaangażowali się w pomoc wybranej rodzinie. Z zebranych pieniędzy zakupione zostały przedmioty z listy potrzeb, którą przy współpracy z rodziną sporządzili wolontariusze.

W sobotę „Szlachetna Paczka” trafiła do specjalnego magazynu w Leżajsku, skąd została przewieziona do wybranej rodziny. Policyjną paczkę osobiście przekazał Komendant Powiatowy Policji w Leżajsku insp. Zenon Wierzchowski.

W imieniu organizatorów, wolontariuszy i obdarowanej rodziny, przekazano serdeczne podziękowania dla wszystkich funkcjonariuszy i pracowników cywilnych naszej jednostki, którzy wsparli akcję i okazali serce. 

 

Powrót na górę strony