Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci uratowali młodego mężczyznę

Data publikacji 14.12.2020

Policjanci nie dopuścili do popełnienia samobójstwa przez młodego mężczyznę. Desperat zagroził, że odbierze sobie życie. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariusze odebrali mu niebezpieczny przedmiot i uniemożliwili targnięcie się na życie. Po interwencji i wytrzeźwieniu mężczyzna został przekazany pod opiekę lekarzy.

W miniony weekend około 23.00 mundurowi z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że mężczyzna zagroził popełnieniem samobójstwa.

Z prośbą o pomoc do funkcjonariuszy zwróciła się siostra 29-latka. Oświadczyła ona, że brat trzymając duży kawałek szkła grozi, że odbierze sobie życie. Policjanci przed budynkiem zauważyli młodego mężczyznę, który trzymał w ręku sporych rozmiarów element rozbitej butelki i groził, że targnie się na swoje życie. Dzięki szybkiej reakcji, mundurowi odebrali desperatowi niebezpieczne narzędzie ratując mu tym samym życie. Od pobudzonego mężczyzny czuć było wyraźnie woń alkoholu. Po wytrzeźwieniu został przekazany pod opiekę lekarzy.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Powrót na górę strony