Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjny Mikołaj przyniósł prezenty dla Tadeusza i Igora

Data publikacji 18.12.2020

Kolejny raz tuż przed Świętami Bożego Narodzenia radziejowscy policjanci spełnili marzenia dzieci, mieszkających na terenie powiatu. Tym razem prezenty trafiły do braci z Lubsina.

To już piąty rok, kiedy radziejowscy policjanci i pracownicy cywilni organizują zbiórkę, aby obdarować prezentami dzieci, mieszkające na terenie powiatu. Pomysł na taką paczkę podsunął Komendant Powiatowy Policji w Radziejowie podinsp. Karol Konopacki, który takie zbiórki organizuje od dziesięciu lat.

W tym roku prezenty trafiły do chorego na białaczkę 6-letniego Tadeusza i jego brata, 3-letniego Igora.

Wczoraj, 17.12.2020 r., braci odwiedzili policyjni Mikołaje. Komendant Konopacki wspólnie z policjantami z Piotrkowa Kujawskiego wręczyli prezenty, o których marzyły dzieci. Tadeusz, który jak dorośnie chce być kucharzem, dostał wspaniałą drewnianą kuchnię z pełnym wyposażeniem. Młodszy z braci ucieszył się ze sportowego samochodu. Oprócz tego cała rodzina otrzymała dużo słodyczy. Chłopcy byli troszkę onieśmieleni spotkaniem z gośćmi, w ich imieniu rodzice bardzo mocno podziękowali za spotkanie i prezenty.

Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną, wizyta była bardzo krótka i nie było wspólnego rozpakowywania prezentów.

Życzymy Tadeuszkowi, którego już wkrótce czeka kolejna wizyta w szpitalu, powrotu do zdrowia i wszelkiej pomyślności.

(KWP w Bydgoszczy / mw)

  • policjanci pakują prezenty
  • policjanci z prezentami przed domem Tadeuszka
  • policjanci wręczają dzieciom prezenty
  • policjanci wręczają dzieciom prezenty
Powrót na górę strony