Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Niemiecka Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości zwłok

Data publikacji 23.12.2020

14.12.2020 r. ok. godz. 20:45 w Kaiserslautern (Niemcy) w okolicy ulicy Staubörnchenstraße znaleziono zwłoki dotychczas nieznanej kobiety o rysach wschodnio-europejskich. Badania medycyny sądowej wykazały, że kobieta została zamordowana. Niemiecka Policja wystąpiła do Policji krajów europejskich o pomoc w ustaleniu tożsamości zwłok. Osoby, które mogą mieć informacje pomocne w ustaleniu tożsamości zwłok kobiety proszone są o kontakt z Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji.

Ponieważ dotychczas podjęte przez Policję niemiecką czynności mające na celu ustalenie tożsamości zwłok nie przyniosły rezultatu, Dyrekcja Policji Kryminalnej (KD) w Kaiserslautern zwróciła się z prośbą o wsparcie poszukiwań publicznych.

Na prośbę naszych zagranicznych partnerów publikujemy plakat poszukiwawczy opracowany w języku niemieckim przez wydział prasowy jednostki Policji w Kaiserslautern. Poniżej zamieszczamy tłumaczenie opisu osoby i jej ubioru.

Denatka w wieku około 35 do 50 lat, wzrost 166 cm i waga 63 kilogramy. Ma brązowe oczy i ciemne, kręcone włosy do ramion. Na prawym podudziu posiada tatuaż w formie kwiatów. Kobieta ubrana była w białą kurtkę zimową i czerwone spodnie dresowe marki Puma. Spodnie mają na nogawkach białe lampasy. Ponadto denatka nosiła czarną koszulkę z długim rękawem i czarne kozaki na podpince.

Osoby, które mogą mieć informacje pomocne w ustaleniu tożsamości zwłok proszone są o kontakt z Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji:

tel. (22) 60 510 05

Wszystkie informacje i inne zdjęcia znajdują się także na poniższej stronie internetowej poszukiwań Policji landu Rheinland-Pfalz:

https://s.rlp.de/24BeU

(KGP / mk)

  • Plakat informacyjny w języku niemieckim dotyczący zwłok o nieustalonej tożsamości
  • Przedramię ręki z tatuażem
  • Twarz nieżyjącej kobiety o nieustalonej tożsamości
Powrót na górę strony