Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Przedświąteczna wizyta policyjnego misia w Domu Dziecka w Kołaczycach

Data publikacji 23.12.2020

W miniony weekend policjantki z jasielskiej komendy, w towarzystwie policyjnego misia, odwiedziły dzieci z Domu Dziecka w Kołaczycach. Wizyta sprawiła dzieciom dużo radości i wywołała uśmiechy na ich twarzach. Mundurowi przekazali podopiecznym prezenty, które umilą im spędzanie świątecznego czasu w placówce.

W minioną sobotę,19.12.2020 r., policjantki z jasielskiej komendy, zajmujące się m.in. profilaktyką społeczną, odwiedziły dzieci z Domu Dziecka w Kołaczycach. Niewątpliwie dla najmłodszych mieszkańców tej placówki było to niecodzienne wydarzenie, ponieważ w spotkaniu uczestniczył wyjątkowy gość. Dzieci miały okazję poznać policyjnego misia, który podczas wspólnej zabawy sprawił im dużo radości i wywołał uśmiechy na ich twarzach. 

Podczas spotkania, czas zabawy z policyjnym misiem, policjantki wykorzystały także na edukację dzieci w obszarze bezpieczeństwa w sieci. Zwróciły uwagę na najczęstsze zagrożenia, na które można natknąć się w internecie, udzielały porad - jak postępować w wielu trudnych i niebezpiecznych sytuacjach, by nie paść ofiarą przestępstwa. 

Spotkanie z policyjnym misiem sprawiło dzieciom dużo radości. Każdy z uczestników otrzymał prezenty. Dzięki tej inicjatywie policjantki wprowadziły do placówki dużo pozytywnej energii, ciepła i uśmiechu, który z pewnością będzie najmłodszym towarzyszył przez najbliższy okres Świąt Bożego Narodzenia. 

W końcowej części spotkania, policjantki ogłosiły konkurs na najładniejsze imię dla nowego pluszowego funkcjonariusza jasielskiej komendy. Jego rozstrzygnięcie nastąpi już w nowym 2021 roku. 

Dziękujemy za ciepłe przyjęcie. Wszystkim podopiecznym Domu Dziecka w Kołaczycach życzymy dużo uśmiechu, pogody ducha oraz samych pięknych i magicznych chwil spędzonych w ciepłej i radosnej świątecznej atmosferze.

(KWP w Rzeszowie/js)

Powrót na górę strony