Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci i pracownicy ząbkowickiej komendy z prezentami dla DPS „ZAMEK”

Data publikacji 23.12.2020

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia policjanci i pracownicy ząbkowickiej komendy przekazali prezenty dla osób przebywających w Domu Pomocy Społecznej „ZAMEK” w Bardzie. Oprócz słodyczy i upominków był także sprzęt RTV. Wszystkie rzeczy zostały zakupione w ramach prowadzonej zbiórki wśród funkcjonariuszy i pracowników cywilnych. Inicjatorem całej akcji była jedna z pracownic, która jest także wolontariuszką.

Przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach odwiedzili Dom Pomocy Społecznej „ZAMEK” w Bardzie, aby ofiarować osobom z tej placówki prezenty z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Inicjatorem i pomysłodawcą zakupu prezentów dla osób pozostających pod opieką DPS „ZAMEK” była Agnieszka Fruga pracująca w KPP w Ząbkowicach Śląskich. Pani Agnieszka jest też wolontariuszką i chętnie pomaga innym osobom.

Funkcjonariusze oraz pracownica cywilna przekazali na ręce dyrekcji upominki, które zostały sfinansowane ze składek policjantów i pracowników ząbkowickiej komendy. Oprócz upominków i słodyczy był także sprzęt RTV. Pojawił się także Komisarz Lew - maskotka dolnośląskiej Policji, który towarzyszył przy wręczaniu upominków.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Powrót na górę strony