Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Świąteczna niespodzianka dla policjantów

Data publikacji 24.12.2020

Do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju napływają kartki świąteczne od dzieci z jastrzębskich szkół i przedszkoli. Na tych małych, własnoręcznie wykonanych dziełach sztuki, znalazły się piękne życzenia oraz podziękowania dla policjantów za ich codzienną pracę w tym trudnym dla wszystkich okresie.

Piękne, wzruszające życzenia dzieci dla mundurowych:

„Drodzy Policjanci, bardzo dziękujemy Wam za pomoc w walce z pandemią. Jesteście bardzo dzielni, choć Wasza praca jest trudna i niebezpieczna. Życzymy WAM sukcesów w Nowym Roku i samych przyjemnych dni Kochamy was".


Do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju napływają kartki świąteczne od dzieci z jastrzębskich szkół i przedszkoli. Na tych małych, własnoręcznie wykonanych dziełach sztuki, znalazły się piękne życzenia oraz podziękowania dla policjantów za ich codzienną pracę. W tym jakże trudnym dla każdego z nas okresie, jakim jest epidemia koronawirusa, liczy się każdy życzliwy gest i dobre słowo. To właśnie w tak drobnych gestach tkwi moc, która mundurowym daje pozytywną energię do dalszej, trudnej służby na rzecz bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i życzymy naszym milusińskim Wesołych Świąt, dużo zdrówka.

(KWP w Katowicach/js)

  • Koszyk z prezentami
Powrót na górę strony