Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla dzielnicowego

Data publikacji 24.12.2020

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Mońkach wpłynęło podziękowanie mieszkanki Moniek dla dzielnicowego mł. asp.Jakuba Popławskiego. Policjant pomógł kobiecie znaleźć mieszkanie zastępcze.

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Mońkach wpłynęło podziękowanie mieszkanki Moniek, za skuteczne działanie dzielnicowego. Na początku grudnia br., młodszy aspirant Jakub Popławski podczas odwiedzin osób narażonych na wychłodzenie organizmu zareagował na sytuację 50-latki, która przebywała w nieogrzanym domu, ponieważ miała uszkodzony piec. Dzielnicowy zawiózł ją do Powiatowego Centrum Pomocy w Rodzinie w Mońkach, gdzie otrzymała tymczasowy lokal.

Kobieta podziękowała wsparcie i pomoc. Pisemne wyrażenie wdzięczności jest zawsze miłą formą uznania dla każdego policjanta.

(KWP w Białymstoku/js)

  • Podziękowania dzielnicowemu gminy Mońki:
„Radosnych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz dużo szczęścia w Nowym Roku. Życzę całej ekipie „POLICJA” dużo zdrowia, szczęśliwego, jak i Nowego Roku, życzę również dla pana dzielnicowego Jakuba Popławskiego za trudny zwój dla mnie, ale bardzo dziękuję ślicznie i dla Komendanta.
  • Młodszy aspirant Jakub Popławski
Powrót na górę strony