Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zorganizowali świąteczną paczkę dla rodzinnego domu dziecka

Data publikacji 24.12.2020

Policjanci i pracownicy cywilni z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI oraz podległych komisariatów zorganizowali zbiórkę pieniędzy, aby pomóc dzieciom, które trafiły do rodzinnego domu dziecka. Dzięki tej spontanicznej inicjatywie jeszcze przed świętami do domu pani Katarzyny trafiły najpotrzebniejsze artykuły spożywcze, środki czystości, zabawki oraz różnego rodzaju przedmioty niezbędne przy opiece małego dziecka.

Emerytowana policjantka, matka trojga dzieci prowadzi rodzinny dom dziecka. Opiekowała się już prawie setką maluchów. Każde z nich pamięta, za każdym tęskni. „Zawsze płaczę przy pożegnaniu", mówi pani Katarzyna.

Policjanci i pracownicy cywilni z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI wraz z podległymi komisariatami zorganizowali świąteczną zbiórkę pieniędzy, zakupili najpotrzebniejsze rzeczy, które są niezbędne do opieki nad małymi dziećmi. Również insp. Mariusz Ciarka i podkom. Antoni Rzeczkowski z Biura Komunikacji Społecznej Komendy Głównej Policji wsparli akcję, przekazując książeczki i gry dla maluchów.

Wczoraj, 23.12.2020 r., mł. asp. Natalia Zmorzyńska i mł. asp. Irmina Sulich pojechały w odwiedziny do dzieci i przekazały zakupione artykuły, mogły przez chwilę się nimi zaopiekować i dać odrobinę ciepła, którego im najbardziej potrzeba.

Na chwilę obecną w rodzinnym domu dziecka przebywa sześcioro dzieci, które potrzebują miłości i wsparcia. To na pewno nie ostatnia pomoc, która została zorganizowana przez mundurowych dla pociech.

Pomagajmy, to tak niewiele kosztuje!!!

(KSP/js)

  • Na zdjęciu widać policjantki na tle radiowozu oznakowanego, w którym są prezenty
  • Na zdjęciu widać policjantkę wraz z insp. Mariuszem Ciarką
  • Na zdjęciu widać policjantkę w mundurze podczas opieki nad dziećmi
  • Na zdjęciu widać policjantkę w mundurze podczas opieki nad dziećmi
  • Na zdjęciu widać policjantkę w mundurze podczas opieki nad dziećmi
  • Na zdjęciu widać zapakowane prezenty
Powrót na górę strony