Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mundurowa Gwiazdka sprawia radość i wywołuje uśmiech na dziecięcych buziach

Data publikacji 24.12.2020

Dzięki wielkim sercom i zaangażowaniu policjantów i pracowników puławskiej Policji, do podopiecznych Ogniska Wychowawczego w Puławach zawitała Gwiazdka Mundurowa. Mnóstwo słodyczy, materiałów plastycznych, a nawet sprzęt AGD przekazali najmłodszym policjanci, którzy postanowili zrobić im niespodziankę i umilić w ten sposób Święta Bożego Narodzenia.

Od kilku tygodni policjanci i pracownicy z Komendy Powiatowej Policji w Puławach oraz Posterunku Policji w Kazimierzu Dolnym zbierali słodycze, materiały plastyczne, edukacyjne, maskotki oraz gry. Wszystko w ramach Mundurowej Gwiazdki, którą postanowili zorganizować podopiecznym puławskiego Ogniska Wychowawczego.

Zebrano nie tylko słodycze i materiały plastyczne. Zakupiony został również sprzęt AGD. Wszystkie prezenty zostały starannie zapakowane i przekazane wychowankom Ogniska. Widok policjantów wnoszących pudła i torby z prezentami wywołał wiele emocji, nie tylko wśród najmłodszych dzieci. Nikt nie krył wzruszenia i radości, a obdarowani byli bardzo wdzięczni za okazaną im pomoc i świąteczną niespodziankę.

Słodycze i materiały plastyczne ułożone na stole obok choinki.

Starsze dzieci najbardziej zaskoczył fakt, że jednym z policyjnych mikołajów był Komendant Powiatowy Policji w Puławach, który korzystając z okazji podziękował za ich zaangażowanie przy szyciu dla nas maseczek ochronnych.

 

Gwiazdkowa wizyta, chociaż krótka i z dystansem spowodowanym panującymi obostrzeniami, miała w sobie wiele ciepła, radości i pozytywnych emocji, które udzieliły się również policjantom, dodając otuchy do dalszej służby. 

podkomisarz Ewa Rejn - Kozak

  • policjant w czapce mikołaja z prezentem
  • policjantka ze słodyczami
  • chłopczyk otwierający pudła z prezentami
Powrót na górę strony