Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Łęczyńscy policjanci wsparli samotnych i bezdomnych

Data publikacji 24.12.2020

Kolejny rok z rzędu łęczyńscy policjanci brali udział w akcji „Świąteczna Paczka”. Do najbardziej potrzebujących osób z terenu gminy Milejów trafiły potrawy wigilijne oraz paczki świąteczne pełne artykułów spożywczych oraz chemicznych. Podczas wizyt nie zabrakło ciepłych życzeń, uśmiechu oraz łez wzruszenia.

Z uwagi na okres zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia na terenie gminy Milejów po raz kolejny odbyło się spotkanie z myślą o osobach najbardziej potrzebujących, samotnych i bezdomnych. W tym roku z uwagi na reżim sanitarny paczki zostały przekazane bezpośrednio do domów osób najbardziej potrzebujących. Otrzymane potrawy wigilijne, opłatek, ozdoby świąteczne oraz artykuły spożywcze i chemiczne bardzo ucieszyły obdarowywanych.

Podczas przekazywania paczek świątecznych łęczyński dzielnicowy przypominał o właściwym zabezpieczaniu mienia oraz jak ustrzec się od oszustów. Wizyta złożona przez mundurowych i pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Milejowie utwierdziła w przekonaniu osoby starsze i bezdomne, że nie są porzucone i osamotnione. Podczas składania ciepłych życzeń nie zabrakło uśmiechu na twarzy oraz łez wzruszenia.

To kolejna taka inicjatywa realizowana przez wójta gminy Milejów, przedstawicieli Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz łęczyńskich policjantów, która cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony społeczeństwa.

sierżant sztabowy Izabela Zięba

Powrót na górę strony