Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Iskra, policyjny pies odnalazł zaginionego

Data publikacji 28.12.2020

Brodniccy policjanci od minionej nocy do dzisiejszego ranka, poszukiwali mieszkańca Mileszew, który po rodzinnej sprzeczce wyszedł z domu, zabierając plecak oraz śpiwór. Z uwagi na niskie temperatury, policjanci rozpoczęli poszukiwania. Mężczyznę śpiącego w krzakach odnalazła Iskra, policyjny pies patrolowo-tropiący.

W minioną noc, 28.12.2020 brodniccy policjanci zostali poinformowani o zaginięciu 30-letniego mieszkańca Mileszew, który około godz. 1:30 po sprzeczce wyszedł z domu, zabierając ze sobą plecak oraz śpiwór. Mężczyzna, wychodząc z domu, poinformował, że idzie zaczerpnąć świeżego powietrza, po czym wyłączył telefon komórkowy. Policjanci z uwagi na niskie temperatury rozpoczęli poszukiwania 30-latka.

W poszukiwania zaangażowanych było kilkunastu policjantów, a z samego rana do poszukujących dołączył przewodnik z psem patrolowo-tropiącym. Po kilku godzinach przeczesywania okolicznych pustostanów, lasów i pól około dwóch kilometrów od miejsca zamieszkania, policyjny pies wytropił śpiącego w zaroślach zaginionego mężczyznę. 30-latek cały i zdrowy wrócił do miejsca zamieszkania.

(KWP w Bydgoszczy/js)

Powrót na górę strony