Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwania 11-letniego chłopca zakończone sukcesem

Data publikacji 29.12.2020

Dzięki intensywnej pracy służb mundurowych powiatu kłodzkiego i dobrej współpracy odnaleziony został zaginiony 11-letni chłopiec. Poszukiwania trwały blisko 10 godzin i zakończyły się sukcesem. Policjanci odnaleźli nastolatka w pobliżu parku w Bystrzycy Kłodzkiej. Chłopiec cały i zdrowy trafił do rodziny.

Wczoraj (28.12.2020 r.) około godziny 17.00 do Komisariatu Policji w Bystrzycy Kłodzkiej zgłosiła się kobieta, która powiadomiła dyżurnego o zaginięciu jej 11-letniego syna. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że chłopiec około południa opuścił mieszkanie, nikogo nie informując.

Funkcjonariusze niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania dziecka. Policjanci wnikliwie sprawdzali teren Bystrzycy Kłodzkiej oraz miejscowości przyległych. Mundurowi dokładnie kontrolowali miejsca, gdzie mógłby przebywać chłopiec. 11-latka szukało jednocześnie kilkudziesięciu funkcjonariuszy Policji, Straży Pożarnej, Straży Leśnej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej. Do akcji poszukiwawczej użyto psa tropiącego oraz wykorzystano kamery termowizyjne.

O godzinie 21.50 policjanci odnaleźli 11-latka w Bystrzycy Kłodzkiej w pobliżu parku. Chłopiec nie wymagał pomocy lekarza, na szczęście nic mu się nie stało. Teraz funkcjonariusze ustalają wszystkie okoliczności zaginięcia nastolatka.

(KWP we Wrocławiu / kp)

Powrót na górę strony