Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań w wigilijny wieczór

Data publikacji 29.12.2020

W wigilijny wieczór policjanci sierpeckiej komendy wspólnie z policjantami z płockich oddziałów prewencji brali udział w poszukiwaniach za 74-letnim mężczyzną, który w południe wyszedł z domu i udał się w nieznanym kierunku. Ze zgłoszenia wynikało, iż zaginiony choruje i ma problemy z pamięcią. Na szczęście mężczyzna został odnaleziony cały i zdrowy w Płocku.

W wigilijny wieczór po południu policjanci z sierpeckiej komendy otrzymali zgłoszenie o zaginionym mieszkańcu miejscowości Obręb gmina Mochowo, który w południe wyszedł z domu bez wiedzy żony. Kobieta, zgłaszając zaginięcie 74-letniego męża, poinformowała o jego chorobie i problemach z pamięcią.

W związku z poszukiwaniami za zaginionym Komendant Powiatowy Policji w Sierpcu ogłosił alarm, celem skierowania większej liczby funkcjonariuszy do działań poszukiwawczych.

Na miejscu oprócz policjantów sierpeckiej komendy w działaniach poszukiwawczych wzięli udział druhowie z okolicznych OSP oraz policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Płocku, którzy dokładnie sprawdzali przyległe tereny leśne do m. Obręb i Mochowo w celu odnalezienia zaginionego. Działaniami poszukiwawczymi na miejscu kierował Naczelnik WK KPP w Sierpcu. Z dokonanych ustaleń wynikało, iż zaginiony prawdopodobnie mógł udać się do Płocka, gdzie wcześniej mieszkał. W nocy mężczyzna został szczęśliwie odnaleziony cały i zdrowy w Płocku.

(KWP w Radomiu/js)

Powrót na górę strony