Handlowali heroiną - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Handlowali heroiną

Data publikacji 29.04.2008

W ręce policjantów z Łodzi wpadło dwóch mężczyzn i kobieta, którzy handlowali heroiną. Zaskoczeni dilerzy próbowali pozbyć się narkotyków wyrzucając je przez okno. Teraz mogą spędzić w więzieniu nawet 10 lat.

Wczoraj około godziny 13.20 policjanci weszli do jednego z mieszkań przy ul. Więckowskiego w Łodzi. Ze zgromadzonych przez nich informacji wynikało, że mieszkające w nim osoby handlują narkotykami. Rozpracowanie grupy trwało blisko trzy miesiące, a „wizyta” policjantów była kompletnym zaskoczeniem dla handlarzy. Zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 26 i 19 lat oraz 25-letnią kobietę. Na widok policjantów próbowała ona wyrzucić przez okno ponad 7 gramów heroiny. Narkotyk był już podzielony na 50 „działek”.

Jak ustalili pracujący nad ta sprawą funkcjonariusze, dilerzy sprzedali ponad 500 działek o wartości rynkowej co najmniej 13 600 złotych.

26-latek był już w przeszłości karany za przestępstwa narkotykowe. Kobieta ma na sumieniu inne przestępstwa kryminalne. 19-latek nie był notowany. Całej trójce grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony
Polska Policja