Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowanie dla policjanta

Data publikacji 15.01.2021

Każde podziękowania są miłe. Tym razem na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Łomży trafiły podziękowania dla jednego z policjantów Wydziału Ruchu Drogowego. Funkcjonariusz bezinteresownie pomógł, 79-letniemu autorowi listu, przy wymianie koła. Dzięki policjantowi z łomżyńskiej drogówki mężczyzna mógł bezpiecznie kontynuować podróż. Dziękujemy za docenienie pracy naszych policjantów.

"... W pewnym momencie nadjechała policja. Kierujący pojazdem policyjnym ... udzielił mi pomocy przy demontażu i montażu koła. Wykonał to bezinteresownie, za co Mu serdecznie podziękowałem" – takie słowa znalazły się w podziękowaniu, które otrzymał Komendant Miejski Policji w Łomży. Chodzi o policjanta z Wydziału Ruchu Drogowego łomżyńskiej jednostki, który pomógł 79-letniemu mieszkańcowi miasta przy wymianie koła.

W miniony wtorek, 12.01.2021 r., funkcjonariusz z łomżyńskiej drogówki pełniąc służbę na terenie miasta, na jednej z wysepek autobusowych zauważył starszego mężczyznę zmieniającego koło. Zatrzymał się i zaproponował swoją pomoc. Bez większych trudności zdjął koło z którego jak się okazało, zeszło powietrze. Policjant po chwili zamontował koło zapasowe. Dzięki pomocy policjanta mężczyzna mógł bezpiecznie kontynuować podróż.

Zawsze, ilekroć do naszej jednostki wpływają podziękowania, jest nam niezmiernie miło, że nasza praca jest zauważana i doceniania. Cieszymy się też, że mogliśmy pomóc.

(KWP w Białymstoku/js)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony