Ukrył marihuanę w... kolumnach magnetofonu - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ukrył marihuanę w... kolumnach magnetofonu

Data publikacji 30.04.2008

23-letniego mieszkańca Końskich zatrzymali świętokrzyscy policjanci. Mężczyzna miał przy sobie marihuanę. Policjanci po przeszukaniu mieszkania znaleźli narkotyk ukryty w… głośnikach radiomagnetofonu.

Policjanci w Końskich patrolujący park zwrócili uwagę na podejrzanie zachowującego się mężczyznę, który na ich widok próbował szybko się oddalić. Kiedy postanowili go wylegitymować okazało się, że nie ma przy sobie żadnych dokumentów. Podejrzenia funkcjonariuszy wzbudziło nienaturalne zdenerwowanie mężczyzny. Stróże prawa poprosili go wówczas o wyjęcie wszystkich rzeczy z kieszeni. Z jednej z nich, 23-latek wyjął woreczek foliowy, w którym znajdowały się dwa pakiety z zielonym suszem. Po przeprowadzeniu wstępnych badań okazało się, że jest to marihuana.

Policjanci podjęli decyzję o przeszukaniu mieszkania mężczyzny. Znaleźli kolejne porcje narkotyków. Były ukryte w kolumnie radiomagnetofonu. W sumie 23-latek miał 12 pakietów zapakowanych w srebrną folię z zawartością marihuany. Za posiadanie narkotyków może mu grozić nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Sprawa ma charakter rozwojowy.
Powrót na górę strony
Polska Policja