Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwana fałszywa policjantka przed kryminalnymi ukryła się w walizce

Data publikacji 20.01.2021

Lubelscy kryminalni zatrzymali 29-latkę, która poszukiwana była za udział w oszustwach metodą na policjanta oraz za stręczycielstwo i sutenerstwo. Łącznie do odbycia ma karę ponad 6 lat pozbawienia wolności. Policjanci odnaleźli 29-latkę w jednym z mieszkań w Lublinie schowaną w walizce umieszczonej w szafie.

Policjanci prowadzą zatrzymaną kobietę.

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób. ustalili, że poszukiwana od listopada 2 podstawami prawnymi 29-latka ukrywa się w jednym z mieszkań na lubelskim Sławinie. Wczoraj funkcjonariusze pojechali na miejsce, by potwierdzić własne ustalenia. Mieszkanie otworzył im partner kobiety, który twierdził, że mieszkanka Lublina kilka dni temu wyjechała z Polski. Kryminalni nie uwierzyli w historię mężczyzny i podczas sprawdzania mieszkania ujawnili poszukiwaną 29-latkę. Kobieta przed policjantami w jednym z pokoi ukryła się w walizce, która umieszczona była w szafie.

Walizka w której schowała sie kobieta.

29-latka poszukiwana była między innymi za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, która dokonywała oszustw metodą na policjanta na terenie Polski i Niemiec oraz za stręczycielstwo i sutenerstwo. Kobieta wyłudziła od seniorów co najmniej 100 000 złotych.

Poszukiwana mieszkanka Lublina została zatrzymana. Jeszcze tego samego dnia została doprowadzona do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary 6 lat i 2 miesięcy pozbawienia wolności.

młodszy aspirant Kamil Karbowniczek

Powrót na górę strony