Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nasz Kolega mł. insp. Sławomir Becker odszedł na wieczną służbę

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy informację, że wczoraj zmarł nasz kolega mł. insp. Sławomir Becker. Sławek był nie tylko doskonałym, doświadczonym policjantem, ale także wspaniałym kolegą. Łączymy się w bólu z rodziną zmarłego, której składamy najszczersze wyrazy współczucia. Komendant Główny Policji wraz z kierownictwem, policjantami i pracownikami Policji łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną zmarłego.

Młodszy inspektor Sławomir Becker w lipcu skończyłby 55 lat. Służbę w Policji rozpoczął 21 lat temu w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Gdyni. Przez ostatnie 4 lata był Komendantem Komisariatu Policji w Gdyni Oksywiu. Sławek był doskonałym funkcjonariuszem i dobrym kolegą. Jego doświadczenie i opanowanie było dla nas ogromnym wzorem do naśladowania. Odszedł od nas pozostawiając rodzinę i przyjaciół w rozpaczy, a nas wszystkich, którzy z Nim pracowali, w głębokim żalu.

Komendant Główny Policji wraz z kierownictwem, policjantami i pracownikami Policji łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną zmarłego.

Żegnamy Cię Sławku. To była przyjemność służyć z Tobą.

Cześć Jego pamięci!

Powrót na górę strony