Policjanci wygrali turniej siatkówki

Data publikacji 01.05.2008

Dziś w Strzyżowie odbył się I Turniej Piłki Siatkowej, którego organizatorami są Uczniowski Klub Sportowy "Sokół" oraz dyrekcja zespołu szkół w Strzyżowie. Zawody wygrała drużyna komendy wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Turniej był częścią obchodów przypadającego 2 maja Święta Flagi Państwowej.

Rozgrywki rozpoczęły się o godz. 9 w hali sportowej Zespołu Szkół w Strzyżowie. Do rywalizacji, oprócz reprezentacji policjantów, stanęły zespoły siatkarskie komendy wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej, 21 Brygady Strzelców Podhalańskich oraz gospodarze, UKS "Sokół" Strzyżów. Mecze sędziowali Mariusz Gadzina i Mateusz Górnicki. Oprawę zawodów przygotował zespół tańca nowoczesnego "Guanna" z Domu Kultury "Sokół" w Strzyżowie.

W turnieju zwyciężyła reprezentacja KWP w Rzeszowie, pokonując w finale siatkarzy Państwowej Straży Pożarnej 2:0 (w setach 25:19 i 25:18). Trzecie miejsce zajęła drużyna 21 Brygady Strzelców Podhalańskich wygrywając z gospodarzami turnieju, "Sokołem" Strzyżów 2:1 (w setach 18:25, 25:20 i 15:8).