Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla policjantów

Data publikacji 27.01.2021

Każdego dnia policjanci podejmują setki różnych interwencji, wykonują wiele czynności, które bardzo często mają charakter pomocy drugiemu człowiekowi. Doceniła to mieszkanka miasta, która wyraziła wdzięczność dla policjantów za zainteresowanie podczas obowiązkowej izolacji domowej. Swoje podziękowania przekazała pocztą elektroniczną.

Na skrzynkę e-mailową Komendanta Miejskiego Policji w Tychach wpłynęły podziękowania od mieszkanki, która wyraziła wdzięczność dla policjantów za wsparcie i zainteresowanie podczas obowiązkowej izolacji domowej.

„Chciałam Panom bardzo serdecznie podziękować za dobre słowo i taką ludzką życzliwość, która bardzo mnie wsparła w trakcie walki z koronawirusem. Pewnie są Panowie dobrymi ludźmi i stąd takie podejście do nas. Zdaję sobie sprawę, że takie kontrole wiążą się z dużym obciążeniem psychicznym i fizycznym dla Panów ale proszę zawsze pamiętać, że są w Tychach osoby, które będą dozgonnie wdzięczne za Panów służbę i dobre słowo.”

Takie przejawy uznania i sympatii ze strony mieszkańców są dla policjantów bezcenne, bo świadczą o tym, że dostrzegacie i doceniacie Państwo naszą służbę, a pisemne wyrażenie wdzięczności jest zawsze miłą formą uznania dla każdego policjanta.

(KWP w Katowicach/js)

Powrót na górę strony