Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sokólscy policjanci pomagają w walce o życie Bartusia

Data publikacji 03.02.2021

Policjanci z sokólskiej komendy włączyli się w pomoc Bartusiowi Bojarzyńskiemu walczącemu o życie. Przygotowana na licytację poduszka z radiowozem i policyjnym logo ma zasilić zbiórkę na operację serca 20 miesięcznego chłopca. To odpowiedź na apel rodziców Bartusia, który w bardzo krótkim czasie musi uzbierać blisko milion złotych.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce włączyli się w pomoc choremu, 20-miesięcznemu Bartusiowi. Chłopiec walczy o życie, a jedyną nadzieję daje mu kosztowna operacja serca poza granicami kraju. Aby mieć szansę na wygraną z chorobą, musi uzbierać blisko milion złotych. Chłopiec jest podopiecznym Fundacji „Siepomaga”, na której konto można wpłacać pieniądze z licytacji. Została ona zorganizowana na specjalnie utworzonej facebookowej grupie. To właśnie tam można zlicytować wyjątkową poduszkę z radiowozem i policyjnym logo przygotowaną przez sokólskich funkcjonariuszy. Poduszka została wykonana we współpracy z uczestnikami Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „RAZEM” w Sokółce.

Wierzymy, że zaangażowanie w pomoc, pozwoli na spełnienie największego marzenia małego „Wojownika” i jego rodziców - ŻYCIE. Pomóżmy Bartusiowi w tej walce!

(KWP w Białymstoku / kp)

Powrót na górę strony