Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Na wieczną służbę odszedł nagle nasz kolega mł. asp. Jacek Łączny

Data publikacji 04.02.2021

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 3 lutego 2021 zmarł nagle nasz Kolega i Przyjaciel młodszy aspirant Jacek Łączny. Miał 39 lat. Osierocił dwoje małych dzieci i pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich. Trudno żegnać kolegę, który odszedł tak wcześnie...

W dniu 3 lutego 2021 roku zmarł nagle nasz Kolega, Przyjaciel, Policjant Komisariatu Policji III w Sosnowcu młodszy aspirant Jacek Łączny. Miał 39 lat.

Jacek rozpoczął służbę w maju 2012 roku. Od początku związany był z Komendą Miejską Policji w Sosnowcu. Nasz Kolega zawsze był otwarty na potrzeby innych.

Jacek na zawsze pozostanie w naszych sercach jako ciepły, uśmiechnięty, życzliwy i uczynny kolega. Był znakomitym i pewnym towarzyszem na służbie. Zawsze pomocnym i gotowym poświęcić każdemu swój czas. 

Odszedł od nas nagle. Osierocił dwoje małych dzieci. Pozostawił rodzinę i przyjaciół w rozpaczy, a nas wszystkich, którzy z nim pracowali, w głębokim żalu. W sercach naszych i pamięci trwać będzie na zawsze, a zdjęcia, na których niemal zawsze był uśmiechnięty, przypominać będą wiele wspólnych chwil.

Komendant Główny Policji wraz z kierownictwem, policjantami i pracownikami Policji łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną zmarłego. 

(KWP w Katowicach / kp)

młodszy aspirant Jacek Łączny

 

młodszy aspirant Jacek Łączny

Powrót na górę strony