Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Krwawy finał domowej sprzeczki

Data publikacji 04.05.2008

Policjanci zatrzymali 46-letniego mieszkańca Zamościa, który podczas kłótni ze swoją żoną trzykrotnie ugodził ją nożem. Kobieta z obrażeniami klatki piersiowej trafiła do szpitala, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jak ustalili policjanci obydwoje byli nietrzeźwi. Wkrótce o losie 46-latka zadecyduje prokurator.

Do zdarzenia doszło około godziny trzynastej. W trakcie spożywania alkoholu w mieszkaniu pomiędzy małżonkami doszło do kłótni. W pewnym momencie 46-letni Ireneusz K. chwycił za nóż i trzykrotnie ugodził nim swoją żonę. 43-letnia kobieta z obrażeniami klatki piersiowej trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci zatrzymali 46-latka i osadzili w policyjnym areszcie. Mężczyzna był nietrzeźwy, wynik badania na zawartość alkoholu to 2,6 promila. Nietrzeźwa była również jego żona, miała 2 promile alkoholu w organizmie.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia. Mężczyzna po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany i doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty.
Powrót na górę strony