Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

"Niefortunny" złodziej

Data publikacji 04.05.2008

Świętokrzyscy policjanci zatrzymali 20-letniego mieszkańca województwa łódzkiego, który na jednej z ulic Kielc próbował włamać się aż do sześciu aut. W każdym z nich od strony kierowcy wybił szybę - żadnym nie udało mu się odjechać.

Kiedy kieleccy policjanci pod jednym z blokowych parkingów zauważyli powybijane boczne  szyby w samochodach osobowych, postanowili bliżej przyjrzeć się całej sprawie. W jednym z aut zauważyli mężczyznę, który próbował odjechać uszkodzonym pojazdem. Natychmiast go zatrzymali. Z pierwszych ustaleń policjantów wynika, że 20-letni mieszkaniec województwa łódzkiego, w ten sposób próbował ukraść aż 6 samochodów.

Łączna wartość strat na jaką naraził właścicieli zniszczonych aut wstępnie została oszacowana na około 5 tysięcy złotych. Przypuszczalnie 20-latkowi nie udało mu się ukraść żadnego z pojazdów gdyż był nietrzeźwy,  miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Jak tylko niefortunny złodziej wytrzeźwieje będzie tłumaczył się przed prokuratorem. Może mu grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Powrót na górę strony