Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł sprawca rozboju poszukiwany przez 17 lat

Data publikacji 04.05.2008

Przez 17 lat policjanci z komendy przy ulicy Żeromskiego szukali Jacka S. 35-latek poszukiwany był listem gończym wydanym przez sąd w Warszawie. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów, gdy przyjechał do Polski pozałatwiać swoje sprawy w urzędzie. Zatrzymany poszukiwany był za rozbój. Najbliższe miesiące spędzi w areszcie śledczym.

Kryminalni z Bielan od swoich informatorów otrzymali informację, że w najbliższych dniach, w Polsce, ma pojawić się 35-letni Jacek S. Mężczyzna od 17 lat poszukiwany był listem gończym wydanym przez sąd w Warszawie. Policjanci ustalili, że mężczyzna niedługo pojawi się w urzędzie miasta, aby załatwić formalności. Przez ostatnich kilka dni kryminalni obserwowali urząd przy ulicy Lipińskiej. Ich wielogodzinna praca przyniosła oczekiwane efekty. Tuż po godzinie 10.00 w ręce policjantów z Bielan wpadł Jacek S.

Mężczyzna poszukiwany był za rozbój, który miał miejsce właśnie 17 lat temu. Zaraz po ogłoszeniu wyroku uciekł do Francji i tam przebywał aż to dnia, gdy zatrzymali go kryminalni. Sytuacja rodzinna zmusiła mężczyznę do powrotu do Polski. Nie przewidział on, że jego powrót będzie miał tak fatalny dla niego koniec.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Najbliższe miesiące spędzi w areszcie śledczym lub zakładzie karnym.
Powrót na górę strony