Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla dzielnicowych za pomoc niepesłnosprawnym dzieciom

Data publikacji 18.02.2021

Dzielnicowi z Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej już od kilku lat wspierają podopiecznych Fundacji Aktywności Społecznej „Złote Łany”. W ramach akcji niesienia „Świątecznej Pomocy”, mundurowi pomogli w znalezieniu darczyńców i zebraniu środków finansowych na rehabilitację niepełnosprawnych dzieci. Za ich zaangażowanie i bezinteresowną pomoc, w imieniu dzieci, prezes fundacji złożył podziękowania na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej.

Głównym założeniem akcji jest idea niesienia pomocy najbardziej potrzebującym. Do akcji, organizowanej rokrocznie przez Fundację Aktywności Społecznej „Złote Łany”, po raz kolejny włączyli się dzielnicowi z Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej. Wspólnie z pracownikami fundacji, a także przedstawicielami prywatnych instytucji, którzy nie pozostają obojętni na los najbardziej potrzebujących, pomogli zebrać środki na sfinansowanie rehabilitacji niepełnosprawnych dzieci, którymi opiekuje się fundacja. Za ich zaangażowanie, które od lat nie słabnie, prezes zarządu fundacji podziękował Komendantowi Miejskiemu Policji w Bielsku-Białej inspektorowi Krzysztofowi Herzykowi.

​Wszystkim podopiecznym fundacji życzymy dużo zdrowia i uśmiechu, a także jeszcze wielu spełnionych marzeń, nie tylko w Święta Bożego Narodzenia, ale przez cały najbliższy rok.

(KWP w Katowicach / mw)

Powrót na górę strony