Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

O krok od tragedii – szczecińscy policjanci uratowali życie

Data publikacji 19.02.2021

Szybka reakcja, spostrzegawczość oraz współpraca funkcjonariuszy ze Sztabu Policji i Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego, pozwoliła uratować kobietę która, w chwili słabości próbowała targnąć się na swoje życie.

Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie po raz kolejny udowodnili, że życie ludzkie jest wartością nadrzędną. Próbę samobójczą przez kamery monitoringu zauważyli funkcjonariusze ze Sztabu Policji. Niezwłocznie skierowali w te miejsce mundurowych z II Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego, którzy potwierdzili, że z kładki dla pieszych chce skoczyć kobieta.

Dzięki szybkiej i profesjonalnie przeprowadzonej interwencji policjantów cudzoziemka została wciągnięta na kładkę dla pieszych i przeżyła próbę samobójczą. Desperatka była nietrzeźwa oraz nie reagowała na polecenia funkcjonariuszy. Pod ich opieką oczekiwała na przyjazd karetki pogotowia.

Jeśli wydaje Ci się, że nie ma możliwości rozwiązania Twoich problemów, a żadne metody nie przynosiły efektów, to skorzystaj z pomocy osób lub instytucji, których przedstawiciele są gotowi znaleźć rozwiązanie. Takim wsparciem służą także dzielnicowi, którzy pokierują nas do odpowiedniej placówki.

(KWP w Szczecinie / kp)

Powrót na górę strony