Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla płockich policjantów za skuteczne działania

Data publikacji 19.02.2021

"Jestem pełna uznania za profesjonalizm, skuteczność oraz zaangażowanie w służbie. Ich kreatywne i skuteczne działania przywróciły mi wiarę w życzliwość i solidność mundurowych naszego województwa” – to treść podziękowań jakie wpłynęły na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Płocku za skuteczne działania policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu, uderzające w przestępczość samochodową. W wyniku działań płockich policjantów, kobieta odzyskała swój skradziony samochód.

O skutecznej akcji policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy informowaliśmy na początku lutego br. Śledczy w wyniku szeroko zakrojonej akcji na terenie sąsiednich powiatów, zatrzymali na gorącym uczynku sprawców kradzieży samochodów. W wyniku działań odzyskali również dwa skradzione samochody, w tym nissana skradzionego w Płocku. Zatrzymani 26-latkowie z powiatu wołomińskiego zostali aresztowani.

Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Płocku mł. insp. Mariusza Kryszkowskiego wpłynęły podziękowania dla policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu od płocczanki, której skradzione auto odzyskali policjanci. Kobieta doceniła wysokie zaangażowanie oraz profesjonalizm w działaniach płockich policjantów. To miły gest, motywujący do jeszcze bardziej skutecznej służby dla mieszkańców miasta oraz powiatu.

(KWP w Radomiu / mw)

Powrót na górę strony