Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjantka rozpoznała mężczyznę poszukiwanego listem gończym

Data publikacji 22.02.2021

Dzielnicowa z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, będąc na urlopie, zauważyła na jednej z ulic miasta dwóch mężczyzn. Jeden z nich był poszukiwany listem gończym przez prokuraturę w celu odbycia rocznej kary pozbawienia wolności. Policjantka pojechała za tymi mężczyznami. 49-letni mieszkaniec Tarnobrzega został zatrzymany i trafił do zakładu karnego.

W piątek, 19.02.2021 r., po godz. 12:00, dzielnicowa z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu zauważyła na ul. Sienkiewicza w Tarnobrzegu dwóch mężczyzn. Jeden z nich odpowiadał rysopisowi osoby poszukiwanej listem gończym celem odbycia kary pozbawienia wolności. Policjantka, mimo że była na urlopie i wracała z zakupów do domu, zawróciła swoim samochodem i pojechała za tymi mężczyznami. O swoich spostrzeżeniach natychmiast powiadomiła funkcjonariuszy wydziału kryminalnego. Policjanci zatrzymali 49-letniego mieszkańca Tarnobrzega.

Okazało się, że od 2020 roku był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Tarnobrzegu. Zatrzymany mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego.

(KWP w Rzeszowie/js)

Powrót na górę strony