Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wielu już zdecydowało. Teraz Ty dołącz do lubuskiej Policji

Data publikacji 25.02.2021

Lubuska Policja przypomina, że w każdym momencie można rozpocząć proces rekrutacyjny, a po jego skutecznym zakończeniu dołączyć do lubuskiej Policji. Tu z pewnością każdy znajdzie miejsce dla siebie wykorzystując swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie, aby realizować nasze główne hasło #POMAGAMYICHRONIMY. Co trzeba zrobić, aby zostać policjantem? Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej. Dołącz do naszej drużyny. Zasil szeregi lubuskiej Policji.

Zawód policjanta to wyzwania, a jednocześnie marzenie wielu młodych ludzi. Z pewnością jest to ciekawa służba, w której każdy może znaleźć miejsce dla siebie, gdzie jego umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli. Służba prewencyjna, kryminalna, dochodzeniowo-śledcza, ruchu drogowego, policyjni antyterroryści, technicy kryminalistyki, profilaktycy, psycholodzy, przewodnicy psów, policjanci z laboratorium kryminalistycznego, rzecznicy prasowi, funkcjonariusze zwalczający przestępczość gospodarczą, korupcyjną, cybernetyczną, narkotykową czy zorganizowaną. To tylko niektóre możliwe drogi, które można obrać decydując się na służbę w szeregach Policji. Z pewnością to wymagająca misja, która kosztuje wiele wyrzeczeń nie tylko samych zainteresowanych ale i ich rodzin. Ale to także gwarancja realizowania swoich pasji, którą jest pomoc innym i zwalczanie wszelkich mechanizmów przestępczych. Wielu już wybrało tę drogę i służy wiernie Narodowi. Można realizować dużo pożytecznych zadań, które mają jeden wspólny cel- reagowanie na wszelkie formy łamania prawa. W garnizonie lubuskim służy ponad 2,6 tys. policjantów, których praca jest oceniana bardzo wysoko. W minionym roku wstąpiło do nas 130 kolejnych. Dołącz do drużyny profesjonalistów. Zostań jednym z nas.

Osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji mogą złożyć komplet dokumentów w Sekcji ds. Doboru Wydziału Kadr Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp, mieszczącej się przy ul. Kwiatowej 10 (wejście od ul. Sielskiej).

REKRUTACJA 2021

Osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji mogą złożyć komplet dokumentów w Sekcji ds. Doboru Wydziału Kadr Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp., mieszczącej się przy ul. Kwiatowej 10 (wejście od ul. Sielskiej) lub Komendach Miejskich i Powiatowych Policji na terenie województwa lubuskiego również w soboty i niedziele. Ponadto przyjęcia interesantów prowadzone są od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30. Informacje dotyczące procedury kwalifikacyjnej można znaleźć na stronie internetowej Komendy Głównej Policji, w zakładce rekrutacja ► lub na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji: LUBUSKA POLICJA ►, bądź też kontaktując się z Zespołem ds. Doboru Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. Tel.: (95) 738 12 60, (95) 738 12 61, (95) 738 12 62

Wszelkie informacje dotyczące doboru do służby w Policji można znaleźć na stronie internetowej: https://praca.policja.pl/pwp/rekrutacja ►

 

 

(KWP w Gorzowie / mw)

 

  • Mozaika zdjęć policyjnych - na środku logu lubuskiej Policji
  • Zaciemniony obraz policjantki, która mierzy z pistoletu.">
  • Zaciemniony obraz policyjnego kontrterrorysty
  • Policyjna motorówka płynie po rzece
  • Żołnierz salutuje do biało - czerwonej flagi
  • Policjant ruchu drogowego w maseczce podczas kontroli drogowej
  • ślubowanie policjantów, na pierwszym planie poczet sztandarowy
  • umundurowani policjanci rozstawieni stoją na placu przed budynkiem, na twarzach mają maseczki

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony