Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wandal w "oku" kamery

Data publikacji 05.05.2008

W ręce policjantów z Mokotowa wpadł mężczyzna, który przy skrzyżowaniu ul. Puławskiej z Olszewską urwał lusterka w trzech zaparkowanych autach. Jego wyczyny zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu miejskiego. Kamil P. był pod wpływem alkoholu. Noc spędził w policyjnym areszcie.

Policjanci z Mokotowa otrzymali informację, że przy skrzyżowaniu Puławskiej z Olszewską młody mężczyzna uszkodził zaparkowane audi. Mundurowi natychmiast udali się pod wskazany adres. Po przybyciu na miejsce zauważyli młodzieńca, którego wygląd był zgodny z rysopisem sprawcy. Po chwili 22-letni Kamil P. został zatrzymany. Okazało się, że wandal był pod wpływem alkoholu. Tego wieczoru dla zabawy urwał lusterka w trzech pojazdach. Jego wyczyny zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu miejskiego.

Kamil P. trafił do komendy przy Malczewskiego. Badanie alkomatem wykazało u niego prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Noc spędził w policyjnym areszcie. Wkrótce zajmie się nim sąd. Właściciele "pechowych" samochodów oszacowali straty na około 2,5 tysiąca złotych.
Powrót na górę strony