Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny raz ostrołęccy policjanci dotarli z pomocą na czas

Data publikacji 01.03.2021

Niespełna godzina wystarczyła funkcjonariuszom z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce na odnalezienie mężczyzny, który napisał partnerce niepokojącą wiadomość, po czym wyszedł z domu. Z relacji zgłaszającej wynikało, że życiu mężczyzny grozi niebezpieczeństwo. Policjanci wiedzieli, że muszą zrobić wszystko by nie dopuścić do tragedii.

Wczoraj około południa do ostrołęckiej komendy trafiło niepokojące zgłoszenie. Mieszkanka powiatu poinformowała, że boi się o życie swojego partnera, który napisał jej pożegnalną wiadomość. Mundurowi zareagowali natychmiast, już kilka minut po odebraniu tej informacji na miejscu byli policjanci z Posterunku Policji w Czerwinie.

Po ustaleniu rysopisu mężczyzny oraz ustaleniu pojazdu, którym może się poruszać funkcjonariusze rozpoczęli przeczesywanie lasu oraz miejsc, w których mężczyzna mógł przebywać. Policjanci sprawdzali też każdą informację, która mogła ich doprowadzić do zdesperowanego 24-latka.

Po kilkudziesięciominutowych poszukiwaniach desperat został odnaleziony przez policjantów. Czuć od niego było alkohol. Ze względu na swój stan został oddany pod opiekę medyków.

(KWP zs. w Radomiu / kp)

Powrót na górę strony