Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci ratują życie

Data publikacji 05.05.2008

Oficer dyżurny wągrowieckiej Policji odebrał telefon od mieszkanki Wągrowca, która poinformowała go, że źle się czuje i nie chce już żyć. Natychmiast wysłał do domu zdesperowanej kobiety patrol, równocześnie powiadamiając pogotowie ratunkowe i straż pożarną. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariusza 59-letnia kobieta została uratowana.

Kiedy na miejsce przyjechali policjanci drzwi do mieszkania były zamknięte. Jednak w jego wnętrzu, przez niewielkie oszklone okno w drzwiach widoczna była poruszająca się postać. Osoba ta jednak nie reagowała na nawoływania funkcjonariuszy.

W między czasie na miejsce przyjechali strażacy, z którymi policjanci wywarzając drzwi weszli do wnętrza mieszkania. Silne uderzenie ulatniającego się gazu i leżąca na łóżku półprzytomna kobieta to pierwszy widok na jaki natrafili interweniujący funkcjonariusze. Było pewne, że pomoc przyszła w ostatniej chwili. Zdesperowana kobieta natychmiast trafiła pod opiekę lekarza.

Dzięki szybkiej i zdecydowanej akcji, na szali której było ludzkie życie, wągrowieccy policjanci uratowali 59-letnią kobietę.

Powrót na górę strony