Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjny miś z sercem do dzieci - wymyśl mu imię

Data publikacji 03.03.2021

Czy wiesz, że sympatyczny miś policjant nie ma jeszcze swojego imienia? Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym (oczywiście przy wsparciu rodziców) do udziału w naszym konkursie, na najbardziej oryginalne i pomysłowe imię dla dzielnego pluszaka. Podpowiemy, że miś powstał z myślą o dzieciach, którym przytrafiła się jakaś trudna i przykra sytuacja. Jego zadaniem jest pocieszyć i błyskawicznie poprawić humor. Jak więc powinien się nazywać? Na Wasze pomysły czekamy do 7 marca!

Przed nami wyjątkowy, choć nie łatwy czas. Pandemia nie odpuszcza, w związku z tym wiele naszych aktywności, w tym również działalność profilaktyczna musi przybrać nieco inną, bardziej alternatywną formę. Sulęcińska Policja, bardzo chętnie włącza się w różnego rodzaju inicjatywy związane z integracją lokalnej społeczności – nawet jeżeli odbywa się ona na odległość. 777 lat temu Sulęcin uzyskał prawa miejskie. Z inicjatywy włodarzy, powstał kalendarz wydarzeń – atrakcji z tej okazji. Sulęciński Ośrodek Kultury, zebrał w nim pomysły instytucji, a także firm, które zgłosiły chęć partycypacji w obchodach. Wśród  nich, nie mogło zabraknąć Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie. W związku z tym, ogłosiliśmy konkurs na najbardziej oryginalne i pomysłowe imię dla policyjnego misia. Podpowiemy, że pluszak powstał z myślą o dzieciach, którym przytrafiła się jakaś trudna i przykra sytuacja. Jego zadaniem jest pocieszyć i błyskawicznie poprawić humor. Jak więc powinien się nazywać? Z doświadczenia wiemy, że jeżeli sprawa idzie o bezgraniczną wyobraźnię – tutaj zawsze możemy liczyć na najmłodszych mieszkańców. Dlatego konkurs skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym (oczywiście przy wsparciu rodziców). Udział w nim jest bardzo prosty. Wystarczy zamieścić komentarz pod postem na jednym z portali społecznościowych -  LINK, zawierający nadane przez dziecko imię dla pluszaka. Na wasze pomysły czekamy do 7 marca. Ogłoszenie wyników nastąpi pod postem konkursowym 10 marca.

Regulamin konkursu dostępny jest pod postem konkursowym, a także w poniższym  załączniku.

(KWP w Gorzowie / mw)

  • Policjantka trzyma Misia - maskotkę, z boku ustawione są inne miśki, a z tyłu widoczny baner z logo Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie
  • Miś w mundurze - policyjna maskotka

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony