Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W Pszczółkach powstaje nowy Posterunek Policji

Data publikacji 03.03.2021

Już wkrótce zostanie oddany do użytku nowy Posterunek Policji w Pszczółkach (p. gdański). Obiekt spełniający wysokie standardy zarówno obsługi klientów, jak i w zakresie warunków pracy funkcjonariuszy istotnie wpłynie na wzrost poziomu bezpieczeństwa mieszkańców.

W Pszczółkach (powiat gdański) na ul. Lipowej trwa budowa nowego Posterunku Policji. Na działce nieodpłatnie przekazanej przez samorząd Gminy Pszczółki powstaje nowoczesny obiekt finansowany przez Komendę Główną Policji w ramach programu modernizacji.

Posterunek zapewni wysokie standardy zarówno jeżeli chodzi o obsługę klientów, jak i warunki pracy funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych. Dwukondygnacyjny budynek został zaplanowany w taki sposób, że spełni nawet rosnące wymagania związane z dynamicznym rozwojem Gminy Pszczółki, a co za tym idzie wzrostem liczby mieszkańców.

Obiekt, który zostanie w tym roku oddany do użytku, odpowiada na zapotrzebowania nie tylko lokalnej społeczności. Posterunek pozwoli na istotne podniesienie poziomu bezpieczeństwa mieszkańców i z pewnością przyczyni się do jeszcze lepszego realizowania zadań przez policjantów.

  • wizualizacja budynku
  • wizualizacja budynku
  • wizualizacja budynku
  • wizualizacja budynku
Powrót na górę strony