Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Seniorka podziękowała policjantom

Data publikacji 04.03.2021

Okradziona emerytka napisała list do Komendanta Powiatowego Policji w Dzierżoniowie, w którym podziękowała policjantom za sprawną pomoc. Gdyby nie działania mundurowych, kobieta zostałaby pozbawiona środków do życia przez dwóch złodziei.

W dniu 25 lutego na terenie Dzierżoniowa, w sposób szczególnie zuchwały, okradziono 74-letnią kobietę. Dwóch mężczyzn, przebiegając obok wychodzącej z budynku poczty starszej osoby, wyrwało jej z ręki środki płatnicze w wysokości 1000 złotych. Następnie uciekli z tego miejsca.

Funkcjonariusze dzierżoniowskiej komendy natychmiast podjęli działania. Współpraca policjantów z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego z Wydziałem Kryminalnym zaowocowała natychmiastowymi zatrzymaniami i odzyskaniem prawie całej gotówki, bo 980 złotych.

Emerytka napisała pismo do Komendanta Powiatowego Policji w Dzierżoniowie, w którym podziękowała policjantom za sprawną pomoc. Swoja wdzięczność wyraziła słowami zaczynając: „Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Pani i Panom Policjantom...”.

(KWP we Wrocławiu / kp)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony