Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

#Challenge „Kilometr dla Moniki”

Data publikacji 11.03.2021

Mundurowi z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku przebiegli "kilometr dla Moniki". Celem akcji jest uzbieranie jak najwyższej kwoty dla Pani Moniki, która w listopadzie 2020 roku w miejscowości Niegowić uczestniczyła w wypadku drogowym. Teraz czeka ją długie i kosztowne leczenie, a także zakup protezy.

Mundurowi z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku bez wahania podjęli wyzwanie, które otrzymali od kolegów i koleżanek z Oddziału Prewencji Policji w Warszawie i włączyli się do akcji „Kilometr dla Moniki”. Pani Monika - 28 letnia mieszkanka powiatu wielickiego - jest siostrą policjanta z Komisariatu Policji w Gdowie. W połowie listopada ubiegłego roku uległa poważnemu wypadkowi drogowemu. Kobieta doznała poważnych obrażeń, czego konsekwencją była konieczność amputacji nogi. Teraz Panią Monikę czeka długie i kosztowne leczenie, a także zakup protezy. Pieniądze uzyskane w akcji "Kilometr dla Moniki" zostaną przeznaczone na kosztowne leczenie.

Po wykonaniu zadania, policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku nominowali do kontynuacji tej inicjatywy Oddział Prewencji Policji w Lublinie.

  • Przechodzisz na stronę siepomaga.pl do zbiórki na zakup protezy i intensywnej rehabilitacji ►

(KWP w Białymstoku / mw)

Powrót na górę strony